-Spicy-Rose-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Aimy

Aimy


Mesaje : 21
Data de înscriere : 10/11/2009
Varsta : 27

Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Empty
MesajSubiect: Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''   Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 9:04 pm

Cum nu mai avea deloc stare, iesi din camera sa coborand mai apoi scarile,trecand pragul bucatariei fara sa aprinda vreo lumina.Incerca sa se uite in jur,chiar daca nu vedea absolut nimic.Clipi des deschizand frigiderul,bagandusi capul inauntru i ntimp ce valul de lumina ii "izbi" trupul, fiind imbracata intr'o camasa de culoare alba cam pana la genunchi,si cu parul ciufulit ca si cum avusese o cearta cu frizerul.
Sus In jos
Haneki Usuma
Admin
Haneki Usuma


Mesaje : 86
Data de înscriere : 09/11/2009

Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Empty
MesajSubiect: Re: Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''   Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 9:06 pm

Trecu pe langa bucatarie,pregatit sa se duca in camera sa,dar observa o lumina slaba se venea din incapere.Curios,pasi inauntru,uitandu'se buimac in jur.
-Neata!
Sus In jos
https://spicy-rose.forumgratuit.ro
Aimy

Aimy


Mesaje : 21
Data de înscriere : 10/11/2009
Varsta : 27

Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Empty
MesajSubiect: Re: Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''   Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 9:08 pm

Tresari,iar de adormita ce era,vru sa'si intoarca capu dar se lovi cu capu de usa care era putin mai sus,cea a congelatorului.Injura printre dinti,inchizand nervoasa usa frigiderului.
"Dtata viitoare sa-mi iau naibii,o casca de protectie."
Incerca sa priveasca ianinte,dar cum inchise frigiderul iar era bezna.Se chiori apoi isi primba mainile prin fata.
-Aaa...buna?
Sus In jos
Haneki Usuma
Admin
Haneki Usuma


Mesaje : 86
Data de înscriere : 09/11/2009

Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Empty
MesajSubiect: Re: Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''   Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 9:12 pm

Se aseza pe un scaun,frecandu'si ochii.
-La ora asta?intreba,privind spre frigider.
Casca de cateva ori,dar isi acoperi gura cu palma.
-Daca ma gandesc mai bine si mie imi e foame!
Sus In jos
https://spicy-rose.forumgratuit.ro
Aimy

Aimy


Mesaje : 21
Data de înscriere : 10/11/2009
Varsta : 27

Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Empty
MesajSubiect: Re: Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''   Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 9:13 pm

-Esti invitatul meu!
Aprinse lumina,privindul mai bine pe taanr,asezanduse apoi pe bufet,punandusi mainile in san.Lua o portocala,incepand sa o decojeasca.
-Servestete!Eu nu mai am de gand sa ma ating de frigider..nu dupa ce e croit sa-mi sparga capu!
Sus In jos
Haneki Usuma
Admin
Haneki Usuma


Mesaje : 86
Data de înscriere : 09/11/2009

Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Empty
MesajSubiect: Re: Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''   Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 9:22 pm

Dadu din umeri,chicotind incontinuu pana ajunse in fata frigiderului.Privi indelung inauntrul sau,negasind nimic placut lui.Se intoarse cu fata spre bufet luand o banana.
-Cred ca o sa'mi placa!mormai,desfacandu'i coaja si incepand sa o manance.
Sus In jos
https://spicy-rose.forumgratuit.ro
Aimy

Aimy


Mesaje : 21
Data de înscriere : 10/11/2009
Varsta : 27

Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Empty
MesajSubiect: Re: Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''   Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 9:25 pm

-Aham..De acum intram pe dieta cu fructe,gata!Nu vezi ce burta ai?!
Incepu sa rada,privindul pe baiat cum manca banana,cat pe ce sa se inece cu una dintre feliile subtiri ale portocalei care o decojise pe jumatate.
Sus In jos
Haneki Usuma
Admin
Haneki Usuma


Mesaje : 86
Data de înscriere : 09/11/2009

Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Empty
MesajSubiect: Re: Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''   Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 9:39 pm

Isi ridica tricoul,tinand banana in gura.
-Am burta?o privi pe tanara,mormaid.
Sus In jos
https://spicy-rose.forumgratuit.ro
Aimy

Aimy


Mesaje : 21
Data de înscriere : 10/11/2009
Varsta : 27

Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Empty
MesajSubiect: Re: Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''   Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 9:42 pm

-Putin..sau..Putin mai mult..
Facu o pauza ducandusi mana la gura, plimbandusi privirea ba la burta baiatului ba la banana pe care o tinea in gura.
-Ai grija sa...sa nu-ti cada banana..xd
Sus In jos
Haneki Usuma
Admin
Haneki Usuma


Mesaje : 86
Data de înscriere : 09/11/2009

Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Empty
MesajSubiect: Re: Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''   Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 12:17 pm

Incepu sa rada,ducandu'si mana la gura si prinzand fructul in mana.Se indrepta spre cosul de gunoi si lasa banana acolo.
-Draguta exprimare,dar vezi?!..n'a cazut!!replica amuzat,revenind pe scaun.
Sus In jos
https://spicy-rose.forumgratuit.ro
Aimy

Aimy


Mesaje : 21
Data de înscriere : 10/11/2009
Varsta : 27

Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Empty
MesajSubiect: Re: Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''   Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 7:41 pm

-Da..dar de unde sti ca nu ar fi putut sa cada?
Ii scoase limba terminand deja jumatate de portocala,intinzandui celelalte felii baiatului.
-Bananele ingrasa.Ce'ai zice de....o portocala?Poate se mai dezumfla si....
Facu o pauza,abtinanduse inca,afisand un simplu zambet,fara sa'l scape din priviri pe tanar.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Empty
MesajSubiect: Re: Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''   Cina....pe la ora 2 noaptea -.-'' Icon_minitime

Sus In jos
 
Cina....pe la ora 2 noaptea -.-''
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-Spicy-Rose- :: Hotel :: Bucatarie-
Mergi direct la: